phone icon +420 383 372 817 e-mail icon skola@volyne.cz
cz de en

Vyšší odborná škola a Střední průmyslová škola Volyně

ČTVRTSTOLETÍ V ČÍSLECH
S NOVÝM ROKEM NOVÉ SPOLEČNÉ ZÁŽITKY NA DOMOVĚ MLÁDEŽE
O POHÁR HEJTMANA VE SMÍŠENÉM VOLEJBALE - KRAJSKÉ KOLO
DERNIÉRA TŘÍDY DI4.
O škole Studenti Uchazeči Aktuality

Pro uchazeče

Aktuality:

ČTVRTSTOLETÍ V ČÍSLECH

12.4.24

Už celých 25 let pořádá naše škola odbornou konferenci Dřevostavby. To,...

S NOVÝM ROKEM NOVÉ SPOLEČNÉ ZÁŽITKY NA DOMOVĚ MLÁDEŽE

12.4.24

  Leden 2024   V průběhu celého měsíce ledna probíhal v naší...

O POHÁR HEJTMANA VE SMÍŠENÉM VOLEJBALE - KRAJSKÉ KOLO

12.4.24

Po vítězství v okresním kole druhého ročníku turnaje smíšených...

DERNIÉRA TŘÍDY DI4.

9.4.24

Úterý 12. března slibovalo už od rána pro třídu DI4. zajímavý, ale...

Všechny aktuality

VÝSTAVA STUDENTI NA HRADĚ2

zveřejněno: 19.02.2016

VÝSTAVA STUDENTI NA HRADĚ2

9. února byla v Katovně strakonického hradu slavnostní vernisáží zahájena výstava studentských prací pod názvem Studenti na hradě 2. Slavnostního úvodu se zhostili sami studenti. Ukázali, že nejen školou živ je člověk.

Celým programem provázel Šimon Chvosta se svým přítelem Jiříkem, loutkou vyrobenou Tomášem Majorenkem. Hosté se dozvěděli něco o škole od Báry Lhotové, vyslechli hudební vystoupení Františka Vodáka a Marka Sládka, báli se o zdraví tanečníků Honzy Samce a Lukáše Fabera a obdivovali um a nasazení Martina Bašty a Jardy Beneše při bubnové show. O to, aby nikomu nic nechybělo, se staraly „hostesky" Lenka, Tereza a Aneta.

Úspěch výstavě popřáli ve svých projevech ředitel školy Jiří Homolka, starosta spolupořádajícího města Strakonic Břetislav Hrdlička a starosta domovského města Volyně Václav Valhoda.

Výstava potrvá do 6. března, tak neváhejte a vyrazte se podívat na to, že „zlaté české ručičky" ještě nevymřely.

 

A prohlédnout si můžete i video z vernisáže zpracované Davidem Řehořem ...

Vernisáž 9.února 2016

A také zpravodajství Strakonické TV ...

Zpravodajství Strakonické televize

VÝSTAVA STUDENTI NA HRADĚ2 VÝSTAVA STUDENTI NA HRADĚ2 VÝSTAVA STUDENTI NA HRADĚ2 VÝSTAVA STUDENTI NA HRADĚ2 VÝSTAVA STUDENTI NA HRADĚ2 VÝSTAVA STUDENTI NA HRADĚ2 VÝSTAVA STUDENTI NA HRADĚ2 VÝSTAVA STUDENTI NA HRADĚ2 VÝSTAVA STUDENTI NA HRADĚ2 VÝSTAVA STUDENTI NA HRADĚ2 VÝSTAVA STUDENTI NA HRADĚ2 VÝSTAVA STUDENTI NA HRADĚ2 VÝSTAVA STUDENTI NA HRADĚ2 VÝSTAVA STUDENTI NA HRADĚ2 VÝSTAVA STUDENTI NA HRADĚ2 VÝSTAVA STUDENTI NA HRADĚ2 VÝSTAVA STUDENTI NA HRADĚ2 VÝSTAVA STUDENTI NA HRADĚ2 VÝSTAVA STUDENTI NA HRADĚ2 VÝSTAVA STUDENTI NA HRADĚ2 VÝSTAVA STUDENTI NA HRADĚ2 VÝSTAVA STUDENTI NA HRADĚ2 VÝSTAVA STUDENTI NA HRADĚ2 VÝSTAVA STUDENTI NA HRADĚ2 VÝSTAVA STUDENTI NA HRADĚ2 VÝSTAVA STUDENTI NA HRADĚ2 VÝSTAVA STUDENTI NA HRADĚ2 VÝSTAVA STUDENTI NA HRADĚ2 VÝSTAVA STUDENTI NA HRADĚ2 VÝSTAVA STUDENTI NA HRADĚ2 VÝSTAVA STUDENTI NA HRADĚ2 VÝSTAVA STUDENTI NA HRADĚ2 VÝSTAVA STUDENTI NA HRADĚ2 VÝSTAVA STUDENTI NA HRADĚ2 VÝSTAVA STUDENTI NA HRADĚ2 VÝSTAVA STUDENTI NA HRADĚ2 VÝSTAVA STUDENTI NA HRADĚ2 VÝSTAVA STUDENTI NA HRADĚ2 VÝSTAVA STUDENTI NA HRADĚ2 VÝSTAVA STUDENTI NA HRADĚ2 VÝSTAVA STUDENTI NA HRADĚ2 VÝSTAVA STUDENTI NA HRADĚ2 VÝSTAVA STUDENTI NA HRADĚ2 VÝSTAVA STUDENTI NA HRADĚ2 VÝSTAVA STUDENTI NA HRADĚ2 VÝSTAVA STUDENTI NA HRADĚ2 VÝSTAVA STUDENTI NA HRADĚ2 VÝSTAVA STUDENTI NA HRADĚ2 VÝSTAVA STUDENTI NA HRADĚ2
X