phone icon +420 383 372 817 e-mail icon skola@volyne.cz
cz de en

Vyšší odborná škola a Střední průmyslová škola Volyně

DOBRODRUŽNÁ CESTA ZA TUŽKAMI
CHCEŠ VĚDĚT, JAK SE PÍŠE DENÍK?
LOOS, PRAHA A TMA
CO JE GMO?
O škole Studenti Uchazeči Aktuality

Pro uchazeče

Studentské práce v katalogu Halabala ´16

zveřejněno: 26.01.2017

Studentské práce v katalogu Halabala ´16

Ústav nábytku, designu a bydlení Lesnické a dřevařské fakulty Mendelovy univerzity v Brně právě vydal katalog prací studentů, kteří se zúčastnili 12. ročníku mezinárodní přehlídky studentských prací Cena profesora Jindřicha Halabaly 2016 v Brně.

Tato soutěž je určena především vysokým školám, ale mohou se zúčastnit i střední školy, tentokrát jich bylo šest a naše škola byla jednou z nich.

Je potěšující, že se dvě loňské maturitní práce našich studentek dostaly do užšího výběru 15 nejlepších. Jednalo se o víceúčelovou variabilní polici CROSS Krystyny Fadyeyevy. Předností výrobku je jeho velká variabilita, dá se lehce smontovat do různých kombinací, záleží jen na fantazii uživatele.  Druhou prací byl společenský stolek DREY Kristýny Dolíškové. Ten se skládá ze tří stejných částí, které se dají libovolně otáčet, a uživatel si tak může měnit podobu stolku podle svých okamžitých potřeb nebo nálady.

 

 

Studentské práce v katalogu Halabala ´16 Studentské práce v katalogu Halabala ´16 Studentské práce v katalogu Halabala ´16 Studentské práce v katalogu Halabala ´16
X