phone icon +420 383 372 817 e-mail icon skola@volyne.cz
cz de en

Vyšší odborná škola a Střední průmyslová škola Volyně

DOBRODRUŽNÁ CESTA ZA TUŽKAMI
CHCEŠ VĚDĚT, JAK SE PÍŠE DENÍK?
LOOS, PRAHA A TMA
CO JE GMO?
O škole Studenti Uchazeči Aktuality

Pro uchazeče

STUDENTI STUDENTŮM

zveřejněno: 19.05.2018

STUDENTI STUDENTŮM

Páteční závěrečná přednáška byla výjimečná tím, že přednášejícími byly nedávné absolventky oboru design interiéru Pavla Sedláčková, Katka Farková a Markéta Macháčková. Svou přenášku nazvaly Vysněná práce a cesta k ní a jejich cílem bylo svým nástupcům předat své zkušenosti ze závěru studia ve Volyni, ze studií na vysoké, např. jak zpracovat portfolio, a i z práce, upozornit na různá úskalí, na chyby, kterým se dá vyvarovat. Přednáška měla tempo, byla promyšlená, byla motivující. Zeptali jsme se na názor účastníků  z 1. a 3. ročníku oboru design interiéru.

Prváci a prvačky ocenili to, že přednášející byly mladé studentky, že díky nim získali větší přehled o možnostech dalšího studia, velmi je zaujaly rady ohledně tvoření portfolia, rádi by podobnou přednášku absolvovali ve třetím ročníku, kdy se budou už vážně rozhodovat co dál.

Několik citací: „Myslím si, že přednáška byla velice podnětná, a dá se říct, že i inspirující." „Holky měly velmi příjemné vystupování. Jejich přednáška byla velice přínosná. Uvědomila jsem si, že se budu opravdu muset více učit a pracovat na svých dovednostech." „Hlavní myšlenka, kterou si odnáším. Pro dosažení toho, co chci, musím něco udělat. A když si půjdu za svými sny a cíli, tak toho můžu dosáhnout, protože těch možností a cest je mnoho."

Třeťáci a třeťačky napsali: „Přednáška  pro nás byla velmi přínosná, zábavná a napomohla nám při rozhodování o naší budoucnosti." „Od přednášejících se nám dostalo mnoha užitečných rad. Nebály se nám říct, jak to doopravdy chodí, že ne každá naše vysněná škola je pro nás vhodná, ale že je dobré to aspoň zkusit. Na rozdíl od některých nudnějších přednášek nám nepadala víčka, ale spíš brady. Takovýchto přednášek bychom rozhodně ocenili víc."

STUDENTI STUDENTŮM STUDENTI STUDENTŮM STUDENTI STUDENTŮM STUDENTI STUDENTŮM STUDENTI STUDENTŮM
X