phone icon +420 383 372 817 e-mail icon skola@volyne.cz
cz de en

Vyšší odborná škola a Střední průmyslová škola Volyně

DOBRODRUŽNÁ CESTA ZA TUŽKAMI
CHCEŠ VĚDĚT, JAK SE PÍŠE DENÍK?
LOOS, PRAHA A TMA
CO JE GMO?
O škole Studenti Uchazeči Aktuality

Pro uchazeče

NA DEN V BLAHOBYTU PRAŽSKÝCH VIL

zveřejněno: 18.04.2019

NA DEN V BLAHOBYTU PRAŽSKÝCH VIL

Dne 2. 4. Se 3. Ročník designérů vypravil do hlavního města prozkoumat interiéry třech známých pražských vil. Logisticky patří tato exkurze k náročnějším, protože jsme se museli rozdělit do několika skupin a přesouvat se mezi jednotlivými vilami, kde nás vždy čekali erudovaní průvodci se svým výkladem. Kdo byl nejdříve v Müllerově vile, byl očarován jejím velkolepým prostorem, bohatou mramorovou výzdobou a žlutými okny. Rothmayerova vila nám připadala spíše rustikální než moderní. Interiér zdobil dřevěný nábytek vyrobený samotným panem Rothmayerem. Jako poslední nás čekala Bílkova vila. Měli jsme trochu smůlu, že nábytek navržený panem Bílkem reprezentuje právě naši zemi v Číně, takže interiér působil stroze, ale měli jsme možnost v Bílkově ateliéru vidět jeho práce.

Celý den jsme zakončili v Divadle v Dlouhé na představení Tajný deník Adriana Molea ve věku 13 a ¾.Trable dospívajícího Adriana s rodiči, s uhry, s láskou bavily obecenstvo po celou hru. Bonusem pak byla živá kapela a písničky, kterými je představení proloženo. Hra se nám líbila.

NA DEN V BLAHOBYTU PRAŽSKÝCH VIL NA DEN V BLAHOBYTU PRAŽSKÝCH VIL NA DEN V BLAHOBYTU PRAŽSKÝCH VIL NA DEN V BLAHOBYTU PRAŽSKÝCH VIL NA DEN V BLAHOBYTU PRAŽSKÝCH VIL NA DEN V BLAHOBYTU PRAŽSKÝCH VIL NA DEN V BLAHOBYTU PRAŽSKÝCH VIL NA DEN V BLAHOBYTU PRAŽSKÝCH VIL NA DEN V BLAHOBYTU PRAŽSKÝCH VIL
X