phone icon +420 383 372 817 e-mail icon skola@volyne.cz
cz de en

Vyšší odborná škola a Střední průmyslová škola Volyně

EXPEDICE BODØ 2024
DEKTALENT
ROZMANITÝ CYKLOKURZ
KONEC ROKU TŘÍDY NDK2.
O škole Studenti Uchazeči Aktuality

Pro uchazeče

NEVÍTE, KAM O PRÁZDNINÁCH?

zveřejněno: 28.06.2019

NEVÍTE, KAM O PRÁZDNINÁCH?

Pokud vám o prázdninách zbyde nějaký čas a pokud byste ho chtěli strávit na výstavě a pokud byste na té výstavě chtěli vidět práce našich studentů, pak vyjeďte do Týna nad Vltavou, kde v Městské galerii bude po celé prázdniny probíhat EXPO Týn 2019. Vystaveny budou práce účastníků Sympozia drobné grafiky a tří jihočeských škol s uměleckořemeslným zaměřením - SUPŠ Bechyně, SUPŠ Sv. Anežky České z Českého Krumlova a naší školy. Určitě nás může těšit, že jsme se dostali do tak dobré společnosti. Naši školu zastupují úspěšné práce současných i bývalých designérů.

Vernisáž proběhne 28. června od 17 hodin v prostorách galerie.

 

NEVÍTE, KAM O PRÁZDNINÁCH? NEVÍTE, KAM O PRÁZDNINÁCH? NEVÍTE, KAM O PRÁZDNINÁCH? NEVÍTE, KAM O PRÁZDNINÁCH? NEVÍTE, KAM O PRÁZDNINÁCH? NEVÍTE, KAM O PRÁZDNINÁCH?
X