phone icon +420 383 372 817 e-mail icon skola@volyne.cz
cz de en

Vyšší odborná škola a Střední průmyslová škola Volyně

DOBRODRUŽNÁ CESTA ZA TUŽKAMI
CHCEŠ VĚDĚT, JAK SE PÍŠE DENÍK?
LOOS, PRAHA A TMA
CO JE GMO?
O škole Studenti Uchazeči Aktuality

Pro uchazeče

Designérské úspěchy

zveřejněno: 31.08.2020

Designérské úspěchy

 

Martin Krejčí - stolek NNN

V létě 2019 stolek zaznamenal úspěch v soutěži Národní cena za studentský design 2019, kde byl nominován do užšího výběru a na podzim absolvoval výstavu vybraných nominovaných a oceněných prací Nový (z)boží! v DEPO2015 v Plzni a poté v atriu Fakulty architektury ČVUT v Praze, která skončila 6. prosince2019. Zajímavé na tom je, že stolek následoval svého tvůrce, neboť Martin v té době již započal studia na FA ČVUT v Praze.

Martin Krejčí slavil se svým stolkem NNN další úspěch na jaře 2020, kdy se stal jedním z Laureátů soutěže Studentský design 2020, která proběhla v Karlových Varech. Soutěž pořádá každoročně Asociace vyšších a středních odborných škol s výtvarnými a uměleckořemeslnými studijními obory ČR. Díky obětavé organizační práci zaměstnatců SUPSKV byly všechny soutěžní práce od února do dubna (již bez diváků) vystaveny v galerii ve vile Becher. Druhým zástupcem naší školy na výstavě byl solitérní věšák Štěpána Šustera.

 

Grand Prix studentského designu Brno 2020

Soutěž, která kvůli koronavirové krizi proběhla pouze on-line, nicméně pro naše studenty oboru DI úspěšně. Tři z nich se dostali se svými návrhy do užšího výběru.

Tereza Staňková - stolky NIKOS

Jan Hrdina - konferenční stolek SLOŽME

Štěpán Šuster - solitérní věšák

http://design-s.eu/aktuality/

Designérské úspěchy Designérské úspěchy Designérské úspěchy Designérské úspěchy
X