phone icon +420 383 372 817 e-mail icon skola@volyne.cz
cz de en

Vyšší odborná škola a Střední průmyslová škola Volyně

DOBRODRUŽNÁ CESTA ZA TUŽKAMI
CHCEŠ VĚDĚT, JAK SE PÍŠE DENÍK?
LOOS, PRAHA A TMA
CO JE GMO?
O škole Studenti Uchazeči Aktuality

Pro uchazeče

VÝSTAVA ZAHÁJENA

zveřejněno: 09.05.2022

VÝSTAVA ZAHÁJENA

Ve čtvrtek 5. května byla slavnostní vernisáží zahájena naše školní výstava Studenti na hradě III v krásných prostorách strakonického hradu. Doprovodné části se skvěle zhostili studentka Vendula Zdráhalová, jak jinak než hrou na dudy a zpěvem, přímo symbolickou byla písnička Já jsem ze Strakonic, a pan učitel Lukáš Jirsa, který zazpíval písničky ze své autorské dílny. O slavnostní proslovy se postarala ředitelka strakonického muzea Ivana Říhová, za školu promluvil pan ředitel. Mezi hosty nechyběl pan senátor Tomáš Fiala. K vidění jsou úspěšné projekty našich stavařů, výtvarná díla designérů a realizace jejich ročníkových a maturitních prací (němí sluhové, stolky).

Kdo jste nestihl vernisáž, určitě si do konce června najděte čas a v muzeu se zastavte, stojí za to jak jeho návštěva, tak zhlédnutí naší výstavy.

VÝSTAVA ZAHÁJENA VÝSTAVA ZAHÁJENA VÝSTAVA ZAHÁJENA VÝSTAVA ZAHÁJENA VÝSTAVA ZAHÁJENA VÝSTAVA ZAHÁJENA VÝSTAVA ZAHÁJENA VÝSTAVA ZAHÁJENA VÝSTAVA ZAHÁJENA VÝSTAVA ZAHÁJENA VÝSTAVA ZAHÁJENA VÝSTAVA ZAHÁJENA VÝSTAVA ZAHÁJENA VÝSTAVA ZAHÁJENA VÝSTAVA ZAHÁJENA VÝSTAVA ZAHÁJENA
X