phone icon +420 383 372 817 e-mail icon skola@volyne.cz
cz de en

Vyšší odborná škola a Střední průmyslová škola Volyně

DOBRODRUŽNÁ CESTA ZA TUŽKAMI
CHCEŠ VĚDĚT, JAK SE PÍŠE DENÍK?
LOOS, PRAHA A TMA
CO JE GMO?
O škole Studenti Uchazeči Aktuality

Pro uchazeče

ZASLOUŽENÉ VÍTĚZSTVÍ

zveřejněno: 17.05.2022

ZASLOUŽENÉ VÍTĚZSTVÍ

Tereza Tomšíková, studentka 4. ročníku oboru Design interiéru, se stala vítězkou nové celorepublikové soutěže Design Award, jejíž první ročník uspořádala na jaře pražská Střední škola a Vyšší odborná škola reklamní a umělecké tvorby Michael. Soutěžilo se ve třech kategoriích, z nichž kategorie „veřejný interiér" se stala pro Terezu úspěšnou. Vítězství si odnesla za návrh interiéru kavárny Bistro Coffee, který zpracovala jako svoji letošní maturitní práci.

Oceňujeme iniciativu školy Michael, která v době pocovidové přinesla do oboru produktového a interiérového designu „nový vítr" a uspořádala soutěž, do které se přihlásilo 97 účastníků se 110 návrhy z 15 škol z celé ČR. Odměnou pro tři nominované účastníky z každé  kategorie bylo pozvání na Design day Award. Terka neváhala a o „svatém týdnu" se do Prahy rozjela. Zde máme její dojmy: „Celý Design day Award se konal na Střední škole a Vyšší odborné škole reklamní a umělecké tvorby MICHAEL v Praze. Zúčastnilo se mnoho škol, designérů, zástupců z firmy IKEA a další. Hned od rána probíhaly odborné přednášky. Mezi přednášejícími byli například zástupci firmy IKEA, designér Filip Mirbauer, Jana Vrkotová z Infinity interiéry. V odpoledních hodinách se pak konalo slavnostní vyhlášení a předání cen, kde jsme pak představovali naše vítězné projekty. Celý den jsem si užila a bylo to pro mě velice přínosné."

Podrobnější informace o této akci najdete zde: https://www.skolamichael.cz/cs/aktualne/design-award-day/

Všechny soutěžní práce jsou dostupné zde: https://www.design-award.cz/

Tereze velice blahopřejeme, protože svým talentem, ale také svou pílí a pracovitostí dosáhla zaslouženého úspěchu. Přejeme jí, aby stejně úspěšná byla i ve studiu architektury na FA ČVUT v Praze.

ZASLOUŽENÉ VÍTĚZSTVÍ ZASLOUŽENÉ VÍTĚZSTVÍ ZASLOUŽENÉ VÍTĚZSTVÍ ZASLOUŽENÉ VÍTĚZSTVÍ
X