phone icon +420 383 372 817 e-mail icon skola@volyne.cz
cz de en

Vyšší odborná škola a Střední průmyslová škola Volyně

ČTVRTSTOLETÍ V ČÍSLECH
S NOVÝM ROKEM NOVÉ SPOLEČNÉ ZÁŽITKY NA DOMOVĚ MLÁDEŽE
O POHÁR HEJTMANA VE SMÍŠENÉM VOLEJBALE - KRAJSKÉ KOLO
DERNIÉRA TŘÍDY DI4.
O škole Studenti Uchazeči Aktuality

Pro uchazeče

Aktuality:

ČTVRTSTOLETÍ V ČÍSLECH

12.4.24

Už celých 25 let pořádá naše škola odbornou konferenci Dřevostavby. To,...

S NOVÝM ROKEM NOVÉ SPOLEČNÉ ZÁŽITKY NA DOMOVĚ MLÁDEŽE

12.4.24

  Leden 2024   V průběhu celého měsíce ledna probíhal v naší...

O POHÁR HEJTMANA VE SMÍŠENÉM VOLEJBALE - KRAJSKÉ KOLO

12.4.24

Po vítězství v okresním kole druhého ročníku turnaje smíšených...

DERNIÉRA TŘÍDY DI4.

9.4.24

Úterý 12. března slibovalo už od rána pro třídu DI4. zajímavý, ale...

Všechny aktuality

Ohlédnutí za létem

zveřejněno: 02.01.2024

V tomto zimním čase a na konci kalendářního roku si dovolujeme malé ohlédnutí za akcí, která na naší škole probíhá již dlouhodobě a patří k takovým bonbonkům na studijním dortu, a tou je desetidenní odborná exkurze do Itálie. Poslední proběhla v červnu tohoto roku a možnost vyjet dostali studenti 3. ročníků, příležitost využilo 63 z nich. Z přiložených fotografií snadno odvodíte, na která místa vedly naše kroky – Pisa, Florencie, Řím, Pompeje, Benátky. Ubytovaní jsme byli v Paestu, které nabízí také velkou historii v podobě skvěle zachovaných antických chrámů, ale hlavně pláž a moře, kterého jsme si mohli užívat ve volných dnech, abychom nabrali síly na další výlet. Doporučujeme vřele všem, kteří jsou v nižších ročnících, šetřete a vyrazte, stojí to za to!

Ohlédnutí za létem Ohlédnutí za létem Ohlédnutí za létem Ohlédnutí za létem Ohlédnutí za létem Ohlédnutí za létem Ohlédnutí za létem Ohlédnutí za létem Ohlédnutí za létem Ohlédnutí za létem Ohlédnutí za létem Ohlédnutí za létem Ohlédnutí za létem Ohlédnutí za létem
X