phone icon +420 383 372 817 e-mail icon skola@volyne.cz
cz de en

Vyšší odborná škola a Střední průmyslová škola Volyně

DOBRODRUŽNÁ CESTA ZA TUŽKAMI
CHCEŠ VĚDĚT, JAK SE PÍŠE DENÍK?
LOOS, PRAHA A TMA
CO JE GMO?
O škole Studenti Uchazeči Aktuality

Pro uchazeče

WOOD – TEC 2015 - Z BRNĚNSKÉHO VÝSTAVIŠTĚ ROVNOU DO DÍLEN VOLYŇSKÉ PRŮMYSLOVKY

zveřejněno: 29.10.2015

WOOD - TEC 2015 - Z BRNĚNSKÉHO VÝSTAVIŠTĚ ROVNOU DO DÍLEN VOLYŇSKÉ PRŮMYSLOVKY

22. října 2015 jsme vyjeli za poznáním do Brna, konkrétně na výstaviště, kde probíhal veletrh dřevařské techniky Wood - Tec 2015. Exkurze byla zaměřena na výuku předmětu Technologie pro studenty 2. a 3. ročníku oboru Interiérová tvorba, navrhování nábytku a dřevěné konstrukce.

V Brně jsme se seznámili s nejnovějšími technologiemi v oboru zpracování dřeva a mohli jsme si doslova osahat všechny novinky v našem oboru. Odborný výklad nám poskytli techničtí pracovníci jednotlivých firem, kteří zároveň prováděli ukázky práce na vystavených strojích.

Největší zájem byl jako obvykle o vystavené CNC stroje s možností programování pro různé druhy výrobků.

Zvláštní příchuť pro nás měla návštěva expozice  firmy Houfek a.s. s ukázkou práce na pětiosém CNC stroji (PROFORM X5). Proč? Protože ihned po skončení veletrhu bude stejné zařízení přivezeno k nám na průmyslovku a bude sloužit  jako školní pomůcka. Už se těšíme.

WOOD – TEC 2015 - Z BRNĚNSKÉHO VÝSTAVIŠTĚ ROVNOU DO DÍLEN VOLYŇSKÉ PRŮMYSLOVKY WOOD – TEC 2015 - Z BRNĚNSKÉHO VÝSTAVIŠTĚ ROVNOU DO DÍLEN VOLYŇSKÉ PRŮMYSLOVKY WOOD – TEC 2015 - Z BRNĚNSKÉHO VÝSTAVIŠTĚ ROVNOU DO DÍLEN VOLYŇSKÉ PRŮMYSLOVKY WOOD – TEC 2015 - Z BRNĚNSKÉHO VÝSTAVIŠTĚ ROVNOU DO DÍLEN VOLYŇSKÉ PRŮMYSLOVKY
X