phone icon +420 383 372 817 e-mail icon skola@volyne.cz
cz de en

Vyšší odborná škola a Střední průmyslová škola Volyně

OHLÉDNUTÍ ZA STUDENTSKÝM ŽIVOTEM NA DOMOVĚ MLÁDEŽE NAŠÍ ŠKOLY SLOVEM I OBRAZEM
LYŽAŘSKÝ KURZ – SKI AMADÉ 2024
JAK SE DNES STAVÍ
OHLÉDNUTÍ ZA LÉTEM
O škole Studenti Uchazeči Aktuality

Pro uchazeče

Design kam se podíváš

zveřejněno: 02.11.2015

Design kam se podíváš

Místem zaslíbeným designu je od roku 1999 mezinárodní výstava Designblok. Každoročně se do Prahy, místa konání této výjimečné akce, vypravují všichni designéři naší školy. Mazáčtí druháci, třeťáci a čtvrťáci už vědí, co je čeká, jsou vybíravější, někdy i kritičtější, ale prváci většinou nevědí, co dřív, na co zaměřit svou pozornost, plní igelitky propagačními materiály a před odjezdem jsou unavení, plní splývajících dojmů.  Všichni se ale shodují v tom, že je pro ně tato cesta zajímavá a inspirující, o čemž svědčí plné mobily fotografií. Můžete posoudit sami, co znamená, když se řekne Desingblok.

Design kam se podíváš Design kam se podíváš Design kam se podíváš Design kam se podíváš Design kam se podíváš Design kam se podíváš Design kam se podíváš Design kam se podíváš Design kam se podíváš Design kam se podíváš Design kam se podíváš Design kam se podíváš Design kam se podíváš Design kam se podíváš Design kam se podíváš Design kam se podíváš Design kam se podíváš Design kam se podíváš Design kam se podíváš Design kam se podíváš Design kam se podíváš Design kam se podíváš Design kam se podíváš Design kam se podíváš Design kam se podíváš Design kam se podíváš
X