phone icon +420 383 372 817 e-mail icon skola@volyne.cz
cz de en

Vyšší odborná škola a Střední průmyslová škola Volyně

DOBRODRUŽNÁ CESTA ZA TUŽKAMI
CHCEŠ VĚDĚT, JAK SE PÍŠE DENÍK?
LOOS, PRAHA A TMA
CO JE GMO?
O škole Studenti Uchazeči Aktuality

Pro uchazeče

Tragédie v Komedii aneb Prosincová návštěva Prahy

zveřejněno: 16.12.2015

Tragédie v Komedii aneb Prosincová návštěva Prahy

V úterý 15. prosince 2015 jsme vyjeli s třídou DI 2 do předvánoční Prahy. Naším cílem nebyly vánoční trhy, ale divadelní představení a odborná exkurze. Tentokrát jsme den v Praze začali divadlem. Zhlédli jsme dopolední představení Maryši v divadle Komedie v Jungmannově ulici. Ačkoli se divadlo jmenuje Komedie, uvedená hra ctí klasiky a žánr.

Po zajímavém představení jsme prošli předvánoční Prahou až na Hradčany. Zde nás čekala komentovaná prohlídka hradního areálu. S příjemnou paní průvodkyní jsme navštívili katedrálu svatého Víta a Starý královský palác. Mimořádným zážitkem byl sestup do královské hrobky. Na závěr si naše skupinka prohlédla ještě románskou baziliku sv. Jiří. Návštěvu Pražského hradu jsme zakončili ve Zlaté uličce.

Do Volyně jsme se vraceli trochu znavení, ale jako obvykle plni dojmů.

Tragédie v Komedii aneb Prosincová návštěva Prahy Tragédie v Komedii aneb Prosincová návštěva Prahy Tragédie v Komedii aneb Prosincová návštěva Prahy Tragédie v Komedii aneb Prosincová návštěva Prahy Tragédie v Komedii aneb Prosincová návštěva Prahy Tragédie v Komedii aneb Prosincová návštěva Prahy Tragédie v Komedii aneb Prosincová návštěva Prahy Tragédie v Komedii aneb Prosincová návštěva Prahy Tragédie v Komedii aneb Prosincová návštěva Prahy Tragédie v Komedii aneb Prosincová návštěva Prahy
X