phone icon +420 383 372 817 e-mail icon skola@volyne.cz
cz de en

Vyšší odborná škola a Střední průmyslová škola Volyně

ČTVRTSTOLETÍ V ČÍSLECH
S NOVÝM ROKEM NOVÉ SPOLEČNÉ ZÁŽITKY NA DOMOVĚ MLÁDEŽE
O POHÁR HEJTMANA VE SMÍŠENÉM VOLEJBALE - KRAJSKÉ KOLO
DERNIÉRA TŘÍDY DI4.
O škole Studenti Uchazeči Aktuality

Pro uchazeče

Aktuality:

ČTVRTSTOLETÍ V ČÍSLECH

12.4.24

Už celých 25 let pořádá naše škola odbornou konferenci Dřevostavby. To,...

S NOVÝM ROKEM NOVÉ SPOLEČNÉ ZÁŽITKY NA DOMOVĚ MLÁDEŽE

12.4.24

  Leden 2024   V průběhu celého měsíce ledna probíhal v naší...

O POHÁR HEJTMANA VE SMÍŠENÉM VOLEJBALE - KRAJSKÉ KOLO

12.4.24

Po vítězství v okresním kole druhého ročníku turnaje smíšených...

DERNIÉRA TŘÍDY DI4.

9.4.24

Úterý 12. března slibovalo už od rána pro třídu DI4. zajímavý, ale...

Všechny aktuality

Výjimečný host

zveřejněno: 29.02.2016

Výjimečný host

Jméno Josef Zimovčák bylo ještě ve čtvrtek 25. února ráno známo jen nemnoha žákům naší školy, v poledne už tomu ale bylo jinak. V poledne už totiž všichni věděli, že je to velký šoumen (viz foto a video), obdivuhodný sportovec (objel na svém vysokém kole celou Tour de France, Giro i Vueltu a je několikanásobným mistrem světa) a člověk velkého srdce.

Víme to proto, že jsme měli možnost strávit hodinku času na besedě Na kole dětem, což je výjimečný charitativní projekt (jeho duchovním otcem a aktivním propagátorem je právě pan Zimovčák), jehož cílem je získávat finanční prostředky pro ozdravné pobyty dětí prodělávající onkologické onemocnění. (Pokud by vás zajímal projekt více, máte možnost získat informace na jeho stránkách.)

Shodli jsme se, že jsme se všichni hodně bavili, mnoho zajímavého slyšeli a viděli a ještě jsme něco udělali a uděláme (pojedeme na kole) pro dobrou věc.

 

A prohlédnout si můžete i videa z průběhu akce ...

Video 1

Video 2

Výjimečný host Výjimečný host Výjimečný host Výjimečný host Výjimečný host Výjimečný host Výjimečný host Výjimečný host Výjimečný host Výjimečný host Výjimečný host Výjimečný host Výjimečný host Výjimečný host Výjimečný host Výjimečný host Výjimečný host Výjimečný host
X