phone icon +420 383 372 817 e-mail icon skola@volyne.cz
cz de en

Vyšší odborná škola a Střední průmyslová škola Volyně

ČTVRTSTOLETÍ V ČÍSLECH
S NOVÝM ROKEM NOVÉ SPOLEČNÉ ZÁŽITKY NA DOMOVĚ MLÁDEŽE
O POHÁR HEJTMANA VE SMÍŠENÉM VOLEJBALE - KRAJSKÉ KOLO
DERNIÉRA TŘÍDY DI4.
O škole Studenti Uchazeči Aktuality

Pro uchazeče

Aktuality:

ČTVRTSTOLETÍ V ČÍSLECH

12.4.24

Už celých 25 let pořádá naše škola odbornou konferenci Dřevostavby. To,...

S NOVÝM ROKEM NOVÉ SPOLEČNÉ ZÁŽITKY NA DOMOVĚ MLÁDEŽE

12.4.24

  Leden 2024   V průběhu celého měsíce ledna probíhal v naší...

O POHÁR HEJTMANA VE SMÍŠENÉM VOLEJBALE - KRAJSKÉ KOLO

12.4.24

Po vítězství v okresním kole druhého ročníku turnaje smíšených...

DERNIÉRA TŘÍDY DI4.

9.4.24

Úterý 12. března slibovalo už od rána pro třídu DI4. zajímavý, ale...

Všechny aktuality

Volný čas

zveřejněno: 29.09.2013

Využití volného času

Návštěva školy nepřináší jen povinnosti, ve volných chvílích je možné využívat i zázemí školy pro provozování sportovních aktivit a zájmové činnosti.

Studenti mají možnost se zapojit do různých zájmových kroužků. Od pondělí do čtvrtka je po skončení výuky až do 21.00 hodin k dispozici školní tělocvična, posilovna a stoly na stolní tenis, to vše pod vedením pedagogických pracovníků. Střídavě se v areálu tělocvičen studenti zapojují do kroužků basketbalu, florbalu, volejbalu, futsalu či sportovních her. Studentům je rovněž k dispozici venkovní volejbalové hřiště v těsné blízkosti školy. V areálu domova mládeže je školní volně přístupné víceúčelové sportovní hřiště s umělým povrchem, kde je možné provozovat házenou, kopanou, tenis, florbal, volejbal a řadu dalších kolektivních a individuálních sportů.

Od pondělí do čtvrtka od 7.00 hodin do 16.00 hodin a v pátek od 7.00 hodin do 14.00 hodin je v provozu školní knihovna, v níž je umožněn studentům bezplatný přístup na Internet, prezenční přístup k odborné literatuře a technickým normám, barevný tisk a scanování vlastních dokumentů, výpůjčka knih a k dispozici je i aktuální denní tisk. Každý den do 21.00 hodin mohou studenti využívat počítačové učebny.

Výtvarně nadaní žáci navštěvují výtvarný kroužek při domově mládeže, kde je rovněž místnost s kulečníkem, stolním tenisem, hudební místnost a čtyři klubovny s TV.

Manuelně zruční studenti navštěvují školní dílny, kde jsou vyhrazeny odpolední a podvečerní hodiny pro studenty VOŠ i SPŠ. Za pomoci učitelů praktického vyučování zde realizují své návrhy a nápady. Jednou týdně také funguje řezbářský kroužek, odděleně pro zájemce z 1. ročníků a pro starší žáky.

Volný čas Volný čas Volný čas Volný čas Volný čas Volný čas Volný čas Volný čas Volný čas
X