phone icon +420 383 372 817 e-mail icon skola@volyne.cz
cz de en

Vyšší odborná škola a Střední průmyslová škola Volyně

DOBRODRUŽNÁ CESTA ZA TUŽKAMI
CHCEŠ VĚDĚT, JAK SE PÍŠE DENÍK?
LOOS, PRAHA A TMA
CO JE GMO?
O škole Studenti Uchazeči Aktuality

Pro uchazeče

Vánoční besídka

zveřejněno: 19.12.2016

Vánoční besídka

Ve středu 14.12.2016 se v malém sále Na Nové uskutečnila, jako každý rok, „Vánoční besídka". Tentokráte besídku organizovaly studentky VOŠ 1. Hanka Drsová, Khrystyna Fadyeyva a Kristýna Dolíšková. Na přípravě se také podílely zejména vychovatelky Hana Benešová, Jana Krejčová a Jaroslava Štěpánková (divadlo). Paní vychovatelky také připravily cukroví a chlebíčky. Celým večerem vynikajícím způsobem provázeli studenti VOŠ 1. Milan Vítek a Ondřej Šmejkal. Na pomyslném pódiu se vystřídali Marek Sládek (saxofon), Jan Štástka a Lukáš Faber (breakdance), Jakub Kalivoda (klávesy) s Veronikou Vondryskovou (zpěv), Martin Vašák a Jiří Schummer (rytířský souboj), Jaroslav Janda (hra na borlici - myslivecké signály), Tereza Staňková (kytara, zpěv) a Petr Velát s Karlem.Semmelbauerem (bicí, el. kytara). Celý večer měl pak dva vrcholy. Prvním bylo představení pohádky Sněhurka (Markéta Bezoušková, Daniela Dvořáková, Lukáš Fousek, Adam Hečko, Luděk Kozlík, Hedvika Kortusová, Zuzana Šimerová, Šárka Buzková, Štěpán Šuster, Oldřich Bužga, Anežka Dvořáková a Anna Vlčková). Druhým vrcholem byla volba Miss intr 2016. Třetí místo obsadila Aneta Kvasníková, druhé Šárka Filipová a vítězkou se stala Veronika Vondrysková z DI 1.

Celý večer, který měl velice pěknou návštěvu, se líbil, a tak není divu, že se nikomu nechtělo domů a mnoho diváků i účinkujících ještě nějakou tu chvilku posedělo.

Vánoční besídka Vánoční besídka Vánoční besídka Vánoční besídka Vánoční besídka Vánoční besídka Vánoční besídka Vánoční besídka Vánoční besídka Vánoční besídka Vánoční besídka Vánoční besídka Vánoční besídka Vánoční besídka Vánoční besídka Vánoční besídka Vánoční besídka Vánoční besídka Vánoční besídka Vánoční besídka Vánoční besídka Vánoční besídka Vánoční besídka Vánoční besídka Vánoční besídka Vánoční besídka
X