phone icon +420 383 372 817 e-mail icon skola@volyne.cz
cz de en

Vyšší odborná škola a Střední průmyslová škola Volyně

DOBRODRUŽNÁ CESTA ZA TUŽKAMI
CHCEŠ VĚDĚT, JAK SE PÍŠE DENÍK?
LOOS, PRAHA A TMA
CO JE GMO?
O škole Studenti Uchazeči Aktuality

Pro uchazeče

EXKURZE NA STAVBU ZA TÉMĚŘ 6 MILIARD KORUN

zveřejněno: 26.04.2017

EXKURZE NA STAVBU ZA TÉMĚŘ 6 MILIARD KORUN

Ve středu 19. dubna se naše třída PS1 a VPB1 vypravila do Prahy na exkurzi do Ústřední čistírny odpadních vod, která se nachází na Císařském ostrově v Tróji. Využili jsme možnosti, kterou firma nabízí od září 2016, projít za doprovodu zaměstnanců a s jejich výkladem stavbu Nové vodní linky ÚČOV. Kvůli bezpečnosti jsme vyfasovali helmy a reflexní vesty a mohli jsme vyrazit. Měli jsme štěstí, že nás doprovázeli dva absolventi naší školy, Tadeáš Šimurda a Martin Vepřek, a stavbyvedoucí. S nimi jsme prošli celou stavbu, všechno nám ochotně a podrobně vysvětlili a odpověděli na naše otázky.

Pomohlo nám vidět naživo to, co se ve škole učíme. I přes nepřízeň počasí jsme si výlet užili.

Jiří Chlanda

EXKURZE NA STAVBU ZA TÉMĚŘ 6 MILIARD KORUN EXKURZE NA STAVBU ZA TÉMĚŘ 6 MILIARD KORUN EXKURZE NA STAVBU ZA TÉMĚŘ 6 MILIARD KORUN EXKURZE NA STAVBU ZA TÉMĚŘ 6 MILIARD KORUN EXKURZE NA STAVBU ZA TÉMĚŘ 6 MILIARD KORUN EXKURZE NA STAVBU ZA TÉMĚŘ 6 MILIARD KORUN EXKURZE NA STAVBU ZA TÉMĚŘ 6 MILIARD KORUN EXKURZE NA STAVBU ZA TÉMĚŘ 6 MILIARD KORUN EXKURZE NA STAVBU ZA TÉMĚŘ 6 MILIARD KORUN EXKURZE NA STAVBU ZA TÉMĚŘ 6 MILIARD KORUN EXKURZE NA STAVBU ZA TÉMĚŘ 6 MILIARD KORUN EXKURZE NA STAVBU ZA TÉMĚŘ 6 MILIARD KORUN EXKURZE NA STAVBU ZA TÉMĚŘ 6 MILIARD KORUN EXKURZE NA STAVBU ZA TÉMĚŘ 6 MILIARD KORUN EXKURZE NA STAVBU ZA TÉMĚŘ 6 MILIARD KORUN
X