phone icon +420 383 372 817 e-mail icon skola@volyne.cz
cz de en

Vyšší odborná škola a Střední průmyslová škola Volyně

DOBRODRUŽNÁ CESTA ZA TUŽKAMI
CHCEŠ VĚDĚT, JAK SE PÍŠE DENÍK?
LOOS, PRAHA A TMA
CO JE GMO?
O škole Studenti Uchazeči Aktuality

Pro uchazeče

SOUTĚŽÍME

zveřejněno: 29.06.2018

SOUTĚŽÍME

Každý rok se mohou studenti stavebnictví zúčastnit různých soutěží. Velmi úspěšní býváme v soutěži vyhlašované společností Wienerberger cihlářský průmysl, a. s. Soutěže se zúčastňují studenti 3. ročníku v kategorii Projekt rodinného domu a 4. ročníku v kategorii Projekt občanské stavby. Vyhlašovatelé siv letošním školním roce velmi pochvalovali počet zúčastněných. Jednalo se o 127 studentů třetího ročníku a 40 čtvrtého. I letos se mohli současně studenti ucházet o speciální ocenění Nejlepší projekt rodinného domu s použitím produktů společnosti Tondach. Soutěž probíhá dvoukolově.  První kolo na školní úrovni a vítězné práce pak postupují do kola celostátního.

 A jak dopadlo naše školní kolo? V kategorii Projekt rodinného domu zvítězil Václav Šmíro, druhé místo obsadil Václav Strejček. Ten ještě získal ocenění společnosti Tondach. V kategorii Projekt občanské stavby zvítězila Andrea Bočánková, celková vítězka v této soutěži s projektem rodinného domu ve 3. ročníku, druhé místo obsadil Lukáš Hozman a třetí byla Johana Kůsová. Jedná se o dnes už úspěšné absolventy naší školy.

Zajímavé jsou i finanční odměny. 1.500 za první, 1.000 za druhé a 500 za třetí místo. Budeme držet palce v celostátním kole.

X