phone icon +420 383 372 817 e-mail icon skola@volyne.cz
cz de en

Vyšší odborná škola a Střední průmyslová škola Volyně

Zájem firem o naši školu, její absolventy a o vzájemnou spolupráci pokračuje

zveřejněno: 05.10.2018

Zájem firem o naši školu, její absolventy a o vzájemnou spolupráci pokračuje.

V pátek 21. září zavítal do naší školy ředitel společnosti DYAS z Uherského Ostroha pan Radek Nejeschleba, MBA. Firma DYAS EU, a.s. se zabývá výrobou překližek od roku 1930. Studenti oboru Design interiéru a oboru Interiérová tvorba, navrhování nábytku a dřevěné konstrukce byli seznámeni se současným výrobním programem firmy. Navazovat bude užší spolupráce mezi naší školou a firmou DYAS, například vyhlášením studentské soutěže o nejlepší návrh a realizaci interiérového prvku vyrobeného z překližky.