phone icon +420 383 372 817 e-mail icon skola@volyne.cz
cz de en

Vyšší odborná škola a Střední průmyslová škola Volyně

EXPEDICE BODØ 2024
DEKTALENT
ROZMANITÝ CYKLOKURZ
KONEC ROKU TŘÍDY NDK2.
O škole Studenti Uchazeči Aktuality

Pro uchazeče

ZA POZNÁNÍM PŘES CELOU REPUBLIKU

zveřejněno: 10.12.2018

ZA POZNÁNÍM PŘES CELOU REPUBLIKU

Dne 29. 11. navštívili žáci průmyslové školy tříd PS 4. a VPB 4. a vyšší odborné školy oboru Nízkoenergetické a pasivní objekty společnost ATREA v moderně zařízených a vybavených prostorách v Jablonci nad Nisou.

Jedná se o firmu, která se zabývá návrhem a výrobou vzduchotechnických  zařízení s  uplatněním  moderních rekuperačních výměníků. Řeší dokonalé vestavěné regulace a postupný přechod na plně automaticky řízené systémy větrání.

Po dopoledním školení, návštěvě výrobní haly a dobrém obědě se studenti přemístili do vzorového domu, který je součástí unikátního souboru dvanácti pasivních domů a školicího střediska ATREA s.r.o. v obci Koberovy na území CHKO Český ráj.

Osobně se přesvědčili o kvalitě stavebního řešení a komfortu bydlení v pasivním domě ATREA. Seznámili se s konstrukčním systémem, skladbami konstrukcí a použitými materiály. Poznali systém vytápění, větrání s rekuperací a další technická zařízení, která v pasivním domě zajišťují komfort, zdravé vnitřní prostředí a úsporu energie na vytápění a provoz.

ZA POZNÁNÍM PŘES CELOU REPUBLIKU ZA POZNÁNÍM PŘES CELOU REPUBLIKU ZA POZNÁNÍM PŘES CELOU REPUBLIKU ZA POZNÁNÍM PŘES CELOU REPUBLIKU ZA POZNÁNÍM PŘES CELOU REPUBLIKU ZA POZNÁNÍM PŘES CELOU REPUBLIKU ZA POZNÁNÍM PŘES CELOU REPUBLIKU ZA POZNÁNÍM PŘES CELOU REPUBLIKU ZA POZNÁNÍM PŘES CELOU REPUBLIKU ZA POZNÁNÍM PŘES CELOU REPUBLIKU ZA POZNÁNÍM PŘES CELOU REPUBLIKU ZA POZNÁNÍM PŘES CELOU REPUBLIKU ZA POZNÁNÍM PŘES CELOU REPUBLIKU ZA POZNÁNÍM PŘES CELOU REPUBLIKU
X