phone icon +420 383 372 817 e-mail icon skola@volyne.cz
cz de en

Vyšší odborná škola a Střední průmyslová škola Volyně

Tradice pokračuje

zveřejněno: 20.12.2018

Tradice pokračuje

 

Jak se již stalo tradicí několik posledních let, tak i letos dne 19.12. proběhla „Vánoční besídka" v sále Na Nové ve Volyni. Program, za spolupráce vychovatelek, sestavili sami žáci a studenti školy.

Samotné besídce předcházely velké přípravy, nacvičování a také pečení cukroví a výroba chlebíčků. Ve středu odpoledne se Na Nové upravovaly stoly, aby večer bylo vše připraveno. Úderem osmnácté hodiny vše vypuklo.

Moderování večera se ujali Petr Pavlíček a Tomáš Kuchař, kteří nejen moderovali, ale sami též vystupovali v několika scénkách. Zazněly písničky v podání Veroniky Vondryskové, Jáchyma Nováka a Jana Rouse a na saxofon zahrál Marek Sládek. Na pořadu byla také pohádka Mrazík. Vše bylo proloženo soutěžemi jak pro žáky a studenty, tak pro pedagogy školy. Jedním z vrcholů bylo vyhlášení Miss DM a Missák DM. Nejkrásnější dívkou se stala Radka Volavková ze třídy DI 2. a nejkrásnějším chlapcem Jan Šťástka ze třídy NDK 3.

Program trval téměř do desáté hodiny večerní a někteří studenti VOŠ ještě chvíli poseděli. Bylo příjemné vidět, že se přišli podívat i bývalí žáci a studenti školy nebo rodiče. Takže za rok zase na viděnou.