phone icon +420 383 372 817 e-mail icon skola@volyne.cz
cz de en

Vyšší odborná škola a Střední průmyslová škola Volyně

DOBRODRUŽNÁ CESTA ZA TUŽKAMI
CHCEŠ VĚDĚT, JAK SE PÍŠE DENÍK?
LOOS, PRAHA A TMA
CO JE GMO?
O škole Studenti Uchazeči Aktuality

Pro uchazeče

Tradice pokračuje

zveřejněno: 20.12.2018

Tradice pokračuje

 

Jak se již stalo tradicí několik posledních let, tak i letos dne 19.12. proběhla „Vánoční besídka" v sále Na Nové ve Volyni. Program, za spolupráce vychovatelek, sestavili sami žáci a studenti školy.

Samotné besídce předcházely velké přípravy, nacvičování a také pečení cukroví a výroba chlebíčků. Ve středu odpoledne se Na Nové upravovaly stoly, aby večer bylo vše připraveno. Úderem osmnácté hodiny vše vypuklo.

Moderování večera se ujali Petr Pavlíček a Tomáš Kuchař, kteří nejen moderovali, ale sami též vystupovali v několika scénkách. Zazněly písničky v podání Veroniky Vondryskové, Jáchyma Nováka a Jana Rouse a na saxofon zahrál Marek Sládek. Na pořadu byla také pohádka Mrazík. Vše bylo proloženo soutěžemi jak pro žáky a studenty, tak pro pedagogy školy. Jedním z vrcholů bylo vyhlášení Miss DM a Missák DM. Nejkrásnější dívkou se stala Radka Volavková ze třídy DI 2. a nejkrásnějším chlapcem Jan Šťástka ze třídy NDK 3.

Program trval téměř do desáté hodiny večerní a někteří studenti VOŠ ještě chvíli poseděli. Bylo příjemné vidět, že se přišli podívat i bývalí žáci a studenti školy nebo rodiče. Takže za rok zase na viděnou.

Tradice pokračuje Tradice pokračuje Tradice pokračuje Tradice pokračuje Tradice pokračuje Tradice pokračuje Tradice pokračuje Tradice pokračuje Tradice pokračuje Tradice pokračuje Tradice pokračuje Tradice pokračuje Tradice pokračuje Tradice pokračuje Tradice pokračuje Tradice pokračuje Tradice pokračuje Tradice pokračuje Tradice pokračuje Tradice pokračuje Tradice pokračuje Tradice pokračuje
X