phone icon +420 383 372 817 e-mail icon skola@volyne.cz
cz de en

Vyšší odborná škola a Střední průmyslová škola Volyně

DOBRODRUŽNÁ CESTA ZA TUŽKAMI
CHCEŠ VĚDĚT, JAK SE PÍŠE DENÍK?
LOOS, PRAHA A TMA
CO JE GMO?
O škole Studenti Uchazeči Aktuality

Pro uchazeče

„JAK JSME SE ZTRATILI V OBECNÍM DOMĚ"

zveřejněno: 26.02.2019

„JAK JSME SE ZTRATILI V OBECNÍM DOMĚ"

V pondělí 11. 1. vyrazila třída DI4. na exkurzi spojenou s prohlídkou Obecního domu a návštěvou Divadla v Dlouhé v Praze.

Studenti měli od půl páté odpoledne možnost obdivovat secesní Obecní dům navržený architekty Balšánkem a Polívkou. Prošli a prohlédli si různé prostory budovy od Smetanova sálu až po Primátorský salónek. Od průvodkyně se dozvěděli spoustu zajímavých informací a naživo si prohlédli malby a sochy, o kterých se dosud učili jen teoreticky.

Po prohlídce Obecního domu a krátkém rozchodu se skupina opět sešla v Divadle v Dlouhé, kde se mohli těšit na vyprávění „malého" Pavlíka v divadelní revue Jak jsem se ztratil. Představení uchvátilo jako dospělé, tak i dětské diváky a nebyla nouze ani o neovladatelné výbuchy smíchu.

Studenti ze třídy DI4. si prohlídku i divadlo, za jehož výběr opět vděčí své třídní učitelce Ivaně Jandové, užili přesně tak, jak se sluší na jejich poslední společně zhlédnuté představení.

Naty Pešková DI4

„JAK JSME SE ZTRATILI V OBECNÍM DOMĚ" „JAK JSME SE ZTRATILI V OBECNÍM DOMĚ" „JAK JSME SE ZTRATILI V OBECNÍM DOMĚ" „JAK JSME SE ZTRATILI V OBECNÍM DOMĚ" „JAK JSME SE ZTRATILI V OBECNÍM DOMĚ" „JAK JSME SE ZTRATILI V OBECNÍM DOMĚ" „JAK JSME SE ZTRATILI V OBECNÍM DOMĚ" „JAK JSME SE ZTRATILI V OBECNÍM DOMĚ" „JAK JSME SE ZTRATILI V OBECNÍM DOMĚ" „JAK JSME SE ZTRATILI V OBECNÍM DOMĚ"
X