phone icon +420 383 372 817 e-mail icon skola@volyne.cz
cz de en

Vyšší odborná škola a Střední průmyslová škola Volyně

DOBRODRUŽNÁ CESTA ZA TUŽKAMI
CHCEŠ VĚDĚT, JAK SE PÍŠE DENÍK?
LOOS, PRAHA A TMA
CO JE GMO?
O škole Studenti Uchazeči Aktuality

Pro uchazeče

ZA DŘEVOSTAVBAMI DO PÍSKU

zveřejněno: 01.11.2019

ZA DŘEVOSTAVBAMI DO PÍSKU

Dne 10. 10. 2019 navštívili žáci oboru dřevěné konstrukce 3. a 4. ročníku v Písku firmu Wecco Production s. r. o. Cesta byla plná překvapení a zážitků, trochu připomínala Švejkovu anabázi, neboť nám v Ražicích ujel vlak a museli jsme improvizovat. Po několika peripetiích jsme nakonec dorazili na písecké nádraží v 10 hodin a 10 minut. Rychlou chůzí jsme se přemístili k našemu cíli - Centru služeb pro dřevostavby, kde jsme absolvovali prohlídku výrobních prostor. Měli jsme ochotného průvodce, který nás se vším seznámil. Viděli jsme výrobu panelů od základních operací vytvoření rámu, přes vyplnění izolací až po uzavření deskou a osazení oken, dále skladování a expedici. Dokonce nám nabídli možnost letní brigády! Cestou domů jsme živě diskutovali nad nejrůznějšími tématy, poslouchali hudbu a co víc, odjížděli jsme plni nově získaných informací.

Ráda bych touto cestou poděkovala Centru služeb pro dřevostavby za příjemnou exkurzi a také našemu průvodci, který se nám zde věnoval. Děkujeme.

Lenka Uhlířová, NDK 3.

ZA DŘEVOSTAVBAMI DO PÍSKU ZA DŘEVOSTAVBAMI DO PÍSKU ZA DŘEVOSTAVBAMI DO PÍSKU ZA DŘEVOSTAVBAMI DO PÍSKU ZA DŘEVOSTAVBAMI DO PÍSKU ZA DŘEVOSTAVBAMI DO PÍSKU
X