phone icon +420 383 372 817 e-mail icon skola@volyne.cz
cz de en

Vyšší odborná škola a Střední průmyslová škola Volyně

DOBRODRUŽNÁ CESTA ZA TUŽKAMI
CHCEŠ VĚDĚT, JAK SE PÍŠE DENÍK?
LOOS, PRAHA A TMA
CO JE GMO?
O škole Studenti Uchazeči Aktuality

Pro uchazeče

Tradice pokračuje

zveřejněno: 15.12.2019

Tradice pokračuje

Jak se již stalo tradicí několik posledních let, tak i letos dne 11.12.2019 proběhla „Vánoční besídka" v sále Na Nové ve Volyni, kterou připravily vychovatelky domova mládeže s ubytovanými žáky a studenty.

Samotné besídce předcházely velké přípravy, nacvičování a také pečení cukroví a výroba chlebíčků. Ve středu odpoledne se Na Nové upravovaly stoly, aby večer bylo vše připraveno. Úderem osmnácté hodiny vše vypuklo.

Moderování večera se vynikajícím způsobem ujali Tomáš Kuchař a Natálie Lenková. Ti nejen provázeli celým večerem, ale také se zapojili do účinkování. Zazněly písničky v podání Emanuela Mareše, Markéty Michálkové a Veroniky Vondryskové a na saxofon zahrál Dalibor Ježek. Na pořadu byla také pohádka O dvanácti měsíčkách. Vše bylo proloženo soutěžemi jak pro žáky a studenty, tak pro pedagogy školy. Vystoupení se střídala s různými soutěžemi a nechyběl ani balet v podání třídy DI4.

Program trval více jak dvě hodiny a někteří žáci SPŠ a studenti VOŠ ještě chvíli poseděli. Bylo příjemné vidět, že se přišli podívat i bývalí nebo dojíždějící žáci a studenti školy nebo jejich přátelé a známí. Takže za rok zase na viděnou.

Tradice pokračuje Tradice pokračuje Tradice pokračuje Tradice pokračuje Tradice pokračuje Tradice pokračuje Tradice pokračuje Tradice pokračuje Tradice pokračuje Tradice pokračuje Tradice pokračuje Tradice pokračuje
X