phone icon +420 383 372 817 e-mail icon skola@volyne.cz
cz de en

Vyšší odborná škola a Střední průmyslová škola Volyně

DOBRODRUŽNÁ CESTA ZA TUŽKAMI
CHCEŠ VĚDĚT, JAK SE PÍŠE DENÍK?
LOOS, PRAHA A TMA
CO JE GMO?
O škole Studenti Uchazeči Aktuality

Pro uchazeče

13. ročník „Soutěže o nejlepší projekt" - společnost Wienerberger s.r.o.

zveřejněno: 19.11.2021

13. ročník „Soutěže o nejlepší projekt" - společnost Wienerberger s.r.o.

Společnost Wienerberger s.r.o. vyhlašuje již 13. ročník „Soutěže o nejlepší projekt" pro studenty středních průmyslových škol stavebních.
Do loňského (dvanáctého) ročníku se přihlásilo celkem 144 studentů třetích a čtvrtých ročníků z 21 středních průmyslových škol stavebních z celé ČR. I díky pozornosti pedagogů na školách prokázala Soutěž svoje pevné místo mezi odbornými aktivitami studentů. A to i přes mimořádná epidemická opatření, která minulý ročník ovlivnila.
„Soutěž o nejlepší projekt" se opírá o skutečnost, že součástí výuky studentů 3. a 4. ročníků středních průmyslových škol stavebních je vypracování ročníkových prací zaměřených na projekt rodinného domu (3. ročníky) nebo projekt občanské a bytové stavby (4. ročníky) - pokračuje tedy rozšíření provedené poprvé v loňském ročníku z původního vymezení „projekt občanské stavby".
Nově byla navýšena odměna pro studenty, kteří se umístí ve finále soutěže. Za 1. místo v obou kategoriích obdrží studenti 20 tisíc (místo původních 10 tis.), za 2. místo 10 tisíc (místo původních 5 tis.) a za 3. místo 5 tisíc (místo původních 3 tis.) korun. Zároveň si nově porota vyhrazuje právo udělit vybranému projektu mimořádné ocenění za inovativní přístup, s finanční odměnou pro autora.
Více informací o podmínkách soutěže a stanovených termínech naleznete v přiložených „Pravidlech soutěže" a „Přihlášce" nebo na stránkách https://www.wienerberger.cz/o-nas-a-kontakty/spoluprace/souteze-a-partnerstvi/soutez-o-nejlepsi-projekt.html.
V příloze najdete také seznam nejčastěji se opakujících chyb ve studentských projektech sestavený odbornou porotou a doporučení odborné poroty, která studentské projekty hodnotí v rámci 2. soutěžního kola.

X