phone icon +420 383 372 817 e-mail icon skola@volyne.cz
cz de en

Vyšší odborná škola a Střední průmyslová škola Volyně

DOBRODRUŽNÁ CESTA ZA TUŽKAMI
CHCEŠ VĚDĚT, JAK SE PÍŠE DENÍK?
LOOS, PRAHA A TMA
CO JE GMO?
O škole Studenti Uchazeči Aktuality

Pro uchazeče

Stovky zajímavých interiérových prvků a zahradních doplňků na jednom místě

zveřejněno: 23.04.2022

Stovky zajímavých interiérových prvků a zahradních doplňků na jednom místě

V Praze v Letňanech se od čtvrtka 31. 3. do neděle 3. 4. 2022 pořádal největší veletrh interiérových prvků v České republice. Veletrh se rozprostíral v šesti halách a byl v něm zahrnut i veletrh FOR GARDEN a DESIGN SHAKER. My jsme vyrazili hned první den, tedy 31. března.

Při vstupu do 1. haly jsme byli překvapeni veletrhem FOR GARDEN. K vidění byly značkové grily buď samostatné, nebo zakomponované do zahradního nábytku, různé zahradní doplňky. Hlavně bylo ale k vidění velké množství zahradního nábytku. Vystaveny byly různé designové stolové sestavy, relaxační lehátka, zahradní kuchyně a jiné. Nejvíce nás zaujaly obrovské vířivky s nespočtem nastavování, různými masážními tryskamy a programy.

Poté jsme přešli do následujících tří hal, v nichž probíhal veletrh FOR INTERIOR. Vystaven zde byl hlavně sedací, lehací a stolový nábytek. Viděli jsme pohovky různých tvarů, barev a materiálů, stoly, u nichž se za poslední léta objevil veliký trend, a to pryskyřice. Nesměly samozřejmě chybět ani krásné a prostorné postele s matracemi vyrobenými podle těch nejnovějších technologií. Objevilo se tam i pár kuchyní a koupelen.

Celou naši skupinu (nábytkáře třetího ročníku) velice zaujaly moderní elektrické krby, které vypadaly, jako kdyby opravdu hořely.

Jsme moc rádi, že jsme se mohli této akce zúčastnit a prohlédnout si různé designové styly, trendy a technologie.

Tomáš Hlavatý, NDK3.

Stovky zajímavých interiérových prvků a zahradních doplňků na jednom místě Stovky zajímavých interiérových prvků a zahradních doplňků na jednom místě Stovky zajímavých interiérových prvků a zahradních doplňků na jednom místě Stovky zajímavých interiérových prvků a zahradních doplňků na jednom místě Stovky zajímavých interiérových prvků a zahradních doplňků na jednom místě Stovky zajímavých interiérových prvků a zahradních doplňků na jednom místě Stovky zajímavých interiérových prvků a zahradních doplňků na jednom místě Stovky zajímavých interiérových prvků a zahradních doplňků na jednom místě
X