phone icon +420 383 372 817 e-mail icon skola@volyne.cz
cz de en

Vyšší odborná škola a Střední průmyslová škola Volyně

DOBRODRUŽNÁ CESTA ZA TUŽKAMI
CHCEŠ VĚDĚT, JAK SE PÍŠE DENÍK?
LOOS, PRAHA A TMA
CO JE GMO?
O škole Studenti Uchazeči Aktuality

Pro uchazeče

OHLÉDNUTÍ

zveřejněno: 06.09.2022

OHLÉDNUTÍ

Právě začal nový školní rok, ale my se rádi vracíme na konec toho předešlého a vlastně také do prázdnin, protože se událo několik zajímavých věcí. 19. června odjela skupina vybraných (podle prospěchu) studentů třetích ročníků v rámci projektu Erasmus+ do španělské Malagy, kde strávili čtrnáct dnů v rámci své odborné praxe. Vrátili se 1. července rovnýma nohama do prázdnin.

 

 

 

Právě tento den ve slovenském Zvolenu přebíralo při slavnostní promoci 19 našich absolventů VOŠ bakalářské diplomy v oborech Drevené stavby a Tvorba a konštrukcia nábytku, protože, jak všichni víme, je naše škola detašovaným pracovištěm Technické univerzity Zvolen.

 

 

 

A do třetice v čase prázdnin odjely také v rámci projektu Erasmus+ na Maltu paní učitelky, Lenka Polanková a Olga Gálisová, aby se v kurzu angličtiny zdokonalily v tomto jazyce, čas trávily výukou - denně tři hodiny gramatiky a hodinu a půl konverzace, ve zbylém čase poznávaly místní památky a gastronomii.

 

TĚŠÍME SE, CO PŘINESE TENTO PRÁVĚ  ZAČÍNAJÍCÍ ŠKOLNÍ ROK.

 

 

OHLÉDNUTÍ OHLÉDNUTÍ OHLÉDNUTÍ OHLÉDNUTÍ OHLÉDNUTÍ OHLÉDNUTÍ OHLÉDNUTÍ OHLÉDNUTÍ OHLÉDNUTÍ OHLÉDNUTÍ OHLÉDNUTÍ OHLÉDNUTÍ OHLÉDNUTÍ OHLÉDNUTÍ OHLÉDNUTÍ OHLÉDNUTÍ OHLÉDNUTÍ OHLÉDNUTÍ OHLÉDNUTÍ OHLÉDNUTÍ OHLÉDNUTÍ OHLÉDNUTÍ OHLÉDNUTÍ OHLÉDNUTÍ OHLÉDNUTÍ OHLÉDNUTÍ OHLÉDNUTÍ OHLÉDNUTÍ
X