phone icon +420 383 372 817 e-mail icon skola@volyne.cz
cz de en

Vyšší odborná škola a Střední průmyslová škola Volyně

EXPEDICE BODØ 2024
DEKTALENT
ROZMANITÝ CYKLOKURZ
KONEC ROKU TŘÍDY NDK2.
O škole Studenti Uchazeči Aktuality

Pro uchazeče

Okresní kolo v basketbalu říjen 2022

zveřejněno: 24.11.2022

V okresním kole v basketbalu se ve Strakonicích sešlo pět týmů. Družstvo SPŠ Volyně bylo nesehrané a někteří hráči se mezi sebou ani neznali. Přesto hned od začátku prvního zápasu bylo jasné, že se jedná o silný tým, který má velkou šanci na medailové umístění.

I v dalších dvou zápasech naše družstvo jednoznačně přehrálo soupeře a do posledního utkání s gymnáziem Strakonice, které také vyhrálo všechny předchozí utkání, nastupovalo jako favorit, protože všechny předešlé soupeře přehrálo jednoznačněji a s lepším skóre než gymnázium.

Přesto, že jsme nastupovali jako favorité, o vítězství bojovali, sportovní štěstí stálo na straně soupeře, který nakonec zápas vyhrál, a tím i celý turnaj. Náš tým se tedy umístil na výtečném druhém místě a s jeho výkonem můžeme být naprosto spokojeni. Gratulujeme!


X