phone icon +420 383 372 817 e-mail icon skola@volyne.cz
cz de en

Vyšší odborná škola a Střední průmyslová škola Volyně

EXPEDICE BODØ 2024
DEKTALENT
ROZMANITÝ CYKLOKURZ
KONEC ROKU TŘÍDY NDK2.
O škole Studenti Uchazeči Aktuality

Pro uchazeče

Zážitkový program 2.ročníků

zveřejněno: 18.06.2014

Zážitkový program 2.ročníků - "Za školou"

Ve středu 11.června 2014 jsme v kempu Podskalí ve spolupráci s Policií ČR, ČČK, půjčovnou lodí a provozovatelem paintballu uspořádali pro 2.ročníky zážitkový program. Studenti se seznámili s prací Policie ČR, s ukázkou činností integrovaného záchranného systému, se základy vodní turistiky a vyzkoušeli si slaňování a paintball.

Motto zážitkového programu:

„Výchovu prožitkem považujeme za jednu z alternativních výchov mládeže. Je prokázáno, že dobrodružné činnosti dovedou mobilizovat vitální energii, vedou k optimální motorické i duševní výkonnosti, umožňují získávat zkušenosti a nabízejí stále nové možnosti pro překonávání hranic vlastních sil." 

(z myšlenek Jana Neumana - FTVS UK Praha)

 

Zážitkový program 2.ročníků Zážitkový program 2.ročníků Zážitkový program 2.ročníků Zážitkový program 2.ročníků Zážitkový program 2.ročníků Zážitkový program 2.ročníků Zážitkový program 2.ročníků Zážitkový program 2.ročníků Zážitkový program 2.ročníků Zážitkový program 2.ročníků Zážitkový program 2.ročníků Zážitkový program 2.ročníků Zážitkový program 2.ročníků Zážitkový program 2.ročníků
X