phone icon +420 383 372 817 e-mail icon skola@volyne.cz
cz de en

Vyšší odborná škola a Střední průmyslová škola Volyně

ČTVRTSTOLETÍ V ČÍSLECH
S NOVÝM ROKEM NOVÉ SPOLEČNÉ ZÁŽITKY NA DOMOVĚ MLÁDEŽE
O POHÁR HEJTMANA VE SMÍŠENÉM VOLEJBALE - KRAJSKÉ KOLO
DERNIÉRA TŘÍDY DI4.
O škole Studenti Uchazeči Aktuality

Pro uchazeče

Aktuality:

ČTVRTSTOLETÍ V ČÍSLECH

12.4.24

Už celých 25 let pořádá naše škola odbornou konferenci Dřevostavby. To,...

S NOVÝM ROKEM NOVÉ SPOLEČNÉ ZÁŽITKY NA DOMOVĚ MLÁDEŽE

12.4.24

  Leden 2024   V průběhu celého měsíce ledna probíhal v naší...

O POHÁR HEJTMANA VE SMÍŠENÉM VOLEJBALE - KRAJSKÉ KOLO

12.4.24

Po vítězství v okresním kole druhého ročníku turnaje smíšených...

DERNIÉRA TŘÍDY DI4.

9.4.24

Úterý 12. března slibovalo už od rána pro třídu DI4. zajímavý, ale...

Všechny aktuality

Dotazníkové šetření

zveřejněno: 25.06.2015

Dotazníkové šetření

VOŠ a SPŠ Volyně ve spolupráci s THU Deggendorf připravila projekt vzdělávacího střediska pro využití obnovitelných zdrojů a šetrného zacházení se zdroji energií. 

Projekt je přímo zaměřen na dlouhodobě udržitelný rozvoj a technologie a postupy šetrné k životnímu prostředí. Je založen na transferu technologií v česko-bavorském příhraničí s důrazem na využívání obnovitelných zdrojů surovin v oblasti stavění, na šetrné zacházení se zdroji energií a využívání alternativních zdrojů energie. Projekt je rovněž zaměřen na šíření osvěty a výchovy k ekologickému povědomí a chování. V rámci projektu je prováděno dotazníkové šetření.

Dotazníkovým šetřením k energetické situaci v oblasti obnovitelných zdrojů v ČR mají být zjištěny možnosti, strategie a vize „změny energetické koncepce“ v České republice. Na základě získaných údajů se vypracuje přehled o aktuálním stavu. Výsledky dotazníkového šetření budou posouzeny/vyhodnoceny vysokou školou a budou dány k dispozici veřejnosti ve formě zprávy. Výsledky budou představeny v rámci workshopů a seminářů a diskutovány s účastníky. Cílem rozhovorů je vypracovat výhrady, překážky a šance pro „změnu energetické koncepce“ nebo jejich rizik na české straně a srovnat je s aktuální situací v Bavorsku/Německu, jsou-li k dispozici odpovídající údaje. Jako důležité výsledky jsou očekávány údaje, které naznačí potenciály pro spolupráci a společný trh.

Prosíme Vás o vyplnění anonymního dotazníkového šetření přímo na stránkách bavorského partnera projektu THU Deggendorf. Dotazník je k dispozici ve třech jazykových verzích:

   verze česká

   verze německá

   verze anglická

 

Děkujeme Vám za vyplnění dotazníkového šetření a zveme Vás na konferenci 1. a 2. dubna 2015 a dále na bezplatné semináře a workshopy pořádané ve vzdělávacím středisku pro využití obnovitelných zdrojů a šetrného zacházení se zdroji energií ve dnech 15.dubna 2015 a 29.dubna 2015. Program je zveřejněn na www stránkách projektu www.sps.volyne.cz/web/cil-3

X